Firma Adı İletişim Konum
ADAÇAM MAKİNE VE ŞERİT TESTERE FABRİKASI HASAN KORLAR
Hanlı Merkez Sanayi Sitesi 49. Sok. No: 33, 54580 / ARİFİYE / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 543 230 3353
Web: www.adacammakina.com
Salon: 10
Stant: 1005B
Ürün Grupları
  • Agac isleme icin makineler ve teknik ekipmanlar yari mamullerin uretimi
  • Yardimci makineler cihazlar ve tesisler diger
  • Aletler ve cesitli malzemeler
  • Makinelerin donanimina yonelik urunler

10 yıllık tecrübeyle 2012 yılında aile şirketi olarak kurulan ADAÇAM MAKİNA ve ŞERİT TESTERE FABRİKASI kısa zamanda güçlü bir büyümeyle Türkiye de ve uluslararası pazarda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Ürünlerimiz Türkiye, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya ve daha birçok ülkede kullanılmaktadır. Yüksek kalitesi dünyaca bilinen Alman ve İsveç çeliklerini kullanarak, çeşitli ölçülerde şerit testere bıçakları üretmekteyiz. AR-GE faaliyetlerine yüksek önem veren firmamız, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere makine ve aparatlar tasarlayıp üretmektedir. Ürün yelpazemizdeki yüksek kaliteli üretimimiz HUGO GERMANY® ve CLASS SWEDEN NORM® şerit testereleri, cTREND® marka daire testereler, KARBOSAN®, EGESAN® ve UNIVERSAL® bileme taşları ve Takoz Aparatımız ile sektördeki talebi geniş ölçüde karşılamaktayız.

CLASS SWEDEN NORM®Şerit Testere Bıçağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Genişlik: 15-180 mm Kalınlık: 0,70-1,50 mm Kalite: C 75 CR1 Sertlik/HRC: 45-47 - Krom oranı yüksek karbon çeliği - Yüksek aşınma direnci - Yüksek yorgunluk mukavemeti - Elastik yapı - Doğru, düz ve bombesiz yüzey - Yüksek kesme performansı.

HUGO GERMANY®Şerit Testere Bıçağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Genişlik: 35-180 mm Kalınlık: 0,80-1,50 mm Kalite: C 75 S Sertlik/HRC: 46-48 - Krom oranı yüksek karbon çeliği - Yüksek aşınma direnci - Yüksek yorgunluk mukavemeti - Elastik yapı - Doğru, düz ve bombesiz yüzey - Yüksek kesme performansı.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ADAÇAM®
  • HUGO GERMANY®
  • CLAA SWEDEN NORM®