Firma Adı İletişim Konum
ALTERNATİF MAK.SAN. VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ.
PERPA TİCARET MERKEZİ B-BLOK KAT: 2 NO: 89 OKMEYDANI / ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 552 646 6976
Web: http://www.altermak.com.tr/
Salon: 10
Stant: 1015A
Ürün Grupları
  • CNC DELME MAKiNELERi
  • PUSKURTME iLE BOYAMA MAKiNELERi ROBOTLARI
  • DONER PUSKURTME BOYAMA MAKiNELERi
  • ELEKTROSTATiSTiK PUSKURTME TESiSLERi
  • BOYAMA CiLALAMA VS ROBOTLARI
  • YAŞ VE TOZ BOYAMA SİSTEMLERİ

ALTERNATİF MAKİNE ALTERMAK çalışmış olduğu sektörlerin ihtiyaç duyduğu modern üretim hatlarını tesis etmek amacıyla 1995 yılında kuruldu. Kuruluşundan başlayarak, zaman içerisinde global pazarda boya makineleri ve ağaç işleme makineleri alanında lider olan WAGNER - V. ALBERTI- ITALPRESSE - STRIEBIG gibi markaların Türkiye distribütörlüğünü aldı. Bugün ALTERMAK Türkiye de metal sektöründe boya püskürtme yapan ve mobilya imalatında çalışan dev firmaların büyük çoğunluğunun üretim bandını kuran, teknik servis ve yedek parça hizmetini veren, uzman bir işletme olarak hizmet vermektedir. Topam 23 çalışanıyla Türkiye nin her noktasında üretim yapan tesislerin en büyük teknolojik destekcisi olan ALTERMAK , bilgi birikimi, teknolojisi, etkin ve uzman ekibi ile karşılayabilen, sektöründe lider, saygın ve öncü bir markadır. ALTERMAK, boya makinaları ve ağaç işleme makineleri ithalatı, servis ve yedek parça hizmetleri sunarken, aynı zamanda sektörün gelişimine, yüksek teknoloji kullanımının artmasına da katkıda bulunmuştur. Bu amaçla fuarların düzenlenmesinde katkıda bulunmuş, insan kaynaklarının eğitimine yönelik çalışmalar organize etmiştir. Müşteri Memnuniyeti İlkemiz Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek, akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir proses olarak değerlendirilir ve tekrarlanmaması için düzeltici ve önleyici yöntemler (faaliyetler) en kısa sürede yerine getirilir. Temsilcisi olduğumuz firmaların tüm makinelerinin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dökümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerimizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır. Bu doğrultuda teknik ekibimiz her yıl yurtiçi ve yurtdışındaki üretici ve tedarikçi firmalar tarafından düzenli olarak verilen eğitimlere gönderilmekte ve bu sayede teknik ekibimizin sahip olduğu bilgi ve deneyimlerin sürekli geliştirilmesi ve güncel tutulması sağlanmaktadır.

wagner yaş boya pompalarıboya pompası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

WAGNER firmasının yaş boya ekipmanları alanında besleme, püskürtme, uygulama, kontrol edebilme ve en önemlisi istenilen sonuca ve kaliteye ulaşabilme temel ilkesidir. Bu işlemlerin hepsi hemen hemen tüm sektörlerde, boyanın yapıldığı ve kullanıldığı her alan için geçerlidir. Ahşap, metal, plastik, otomotiv, otomotiv yan sanayi, ağır sanayi, gemi endüstrisi, çelik kostrüksiyon vb. hepsi bu alan dahilindedir. ALTERMAK yukarıda bahse konu olan yaş boyamanın yapıldığı tüm sektörlerde hem orta ölçekli hemde büyük ölçekli tüm firmalara detaylı çözüm getirme özelliğine sahip olup, bu konuda WAGNER firmasının tüm bilgi ve brikimlerinden faydalanmaktadır.

wagner toz boya tabancalarıtoz boyama sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

WAGNER elektrostatik toz boya ve toz emaye püskürtme ve uygulama alanında dünya standartlarını üzerinde verdiği kusursuz ürün, hizmet kalitesi ve lojıstık destek ile konusunun lideri konumundadır. Dev boya tesislerinin anahtar teslim kurulumundan, her türlü mühendislik hizmetleri ve projelendirme desteği WAGNER firmasının ana ilkesi olmuştur. ALTERMAK firması olarak biz de, yukarıda bahse konu olan elektrostatik toz boyama sektöründe hem orta ölçekli, hem de büyük ölçekli tüm firmalara detaylı çözüm getirme özelliğine sahip olup, bu konuda WAGNER firmasının tüm bilgi ve birikimlerinden faydalanarak Türk sanayisine hizmet etmekteyiz.

REINHARDT TECHNIKGERMANY
Adres:  GERMANYTelefon: 05526466976web: 
STRIEBIG AGSWITZERLAND
Adres:  SWITZERLANDTelefon: 05526466976web: 
CALDAN CONVEYOR ASGERMANY
Adres:  GERMANYTelefon: 05526466976web: 
ALBERTI ENGINEERING SRLITALY
Adres:  ITALYTelefon: 05526466976web: 
JWAGNER GMBHGERMANY
Adres: MARKDORF GERMANYTelefon: 05526466976web: 

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.