Firma Adı İletişim Konum
AYZA MIZRAK MAK. SAN. VE İNŞ. TES. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ
Çalık Halil Mh. Fevzi Çakmak Cd. No: 15 Çalı Sanayi Bölgesi / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 482 2710
Web: http://www.ayzamizrak.com.tr/
Salon: 3
Stant: 311
Ürün Grupları
  • Özel işlemler için makine ve tesisler
  • Özel ürün grupları için makine ve tesisler

1997 yılında Bursa da faaliyete başlayan AYZA MIZRAK MAKİNE SAN. LTD. ŞTİ. nin marangoz makine imalatındaki tecrübesi 1976 yıllarına dayanmaktadır. Yenilikleri takip ederek sektörün ihtiyaç duyduğu makineleri seri ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmayı ilke edinmiş olan firmamız, çizicili yatar daire makinesi, kenar bantlama makinesi, ebatlama makinesi, CNC Router, kapı kol kilit açma makinesi, sıcak ve soğuk pres imalatı yapmaktadır. Firma olarak imalatımızı seri bir şekilde yapabilmek için gerekli olan makine parkımızı kademeli olarak arttırmaya çalışmaktayız. Çalı Sanayi Bölgesi nde yaklaşık 16.500 m2 kapalı alanda makine üretmeye devam etmekteyiz.

Çizicili Yatar Daire MakineleriClassic/Gold/Gold Plus Tiptronic/Titan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yatar Daire Makineleri, testereye bitişik ve tamamlayıcı bir parçası olan, kayar tablalı ve sonradan şekil vermeli ön kenar kesme imkanı bulunan, malzemenin elle verdiği daire testere tezgahlarıdır. Ahşap, suntai plastik gibi malzemelerin istenen boyutlarda ve farklı devir hızlarında (3700, 5100 dev/dk) kesilmesi için kullanılır. Kesici testerenin sol tarafında da çalışılabilmesi için makine, dayama ve alüminyum siper ile donatılmıştır. Kullanım kolaylığına ve üretim kapasitelerine göre manuel, otomatik ve ya ekstra özellikler doğrultusunda her ihtiyaca göre farklı modeller sunulmaktadır.

Kenar Bantlama MakinesiAyzaband/Fastband AZ/Fastband BELT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kenar Bantlama Makineleri, Ahşap kökenli panel kalınlığı 8 ila 50 mm. ye kadar olan levha ürünlerin dik ve düz kenarlarının estetik, dayanım, fiziksel etkiler vb. sebepler ile kalınlığı 0.4 mm ila 3 mm arasında değişen PVC bant ile kaplanması işlemini gerçekleştiren makinalardır. Dikdörtgen ve kare kesitli sıkıştırılmış yonga, çok tabakalı MDF, sunta, kontrplak, çıta gibi materyallerden yapılmış parçaları işlemek üzere tasarlanmıştır. Ağaçtan farklı malzemelerden yapılmış olan parçalar işlenemez. (Plastik, mermer, metalik malzemeler vb.) Yüksek hassasiyette bantlama ve güvenlik talimatlarına uygunluğu makinanın özelliklerini tamamlayıcı unsurlardır. Ürünler ünite sayılarına göre numaralandırılmıştır.

CNC Panel Ebatlama MakineleriLanza P3, Lanza P4, Lanza P5, Lanza P5 Carrera
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lanza Serisi Panel Ebatlama Makineleri 3, 4 ve 5 Plaka (65, 90 ve 110 mm) kesme yükseliğinde optimizasyonlu ve manuel kesim seçenekleri ile hızlı ve fire hesaplamalarını minimize ederek kesim planını çıkartan, operatörü yönlendirerek çalışan bir makinedir. Makinalarımız ana kontrol sistemi TPA Marka CNC kontrol sistemi ile donatılmıştır. Tüm eksen motorları servo motor olup OMRON markadır. Makinemiz üzerinde kullanılan operatör yazılımı yine İtalyan TPA firması tarafından geliştirilmiştir. İş sıralama, listeleme, manuel ve otomatik kesim seçeneklerine sahip olmakla birlikte ahşap sektöründe dünyanın en iyisi olarak kabul edilen ARDIS optimizasyon yazılımı ile güçlendirilmiştir. 40 satır, 400 parça kendi bünyesinde mevcuttur. Ekstra özelliklere sahip yönetim uygulamaları dahilindedir. Minimum 3 adet havalı tabla (1 sabit 2 hareketli), 8 adet pnömatik iticilerle ve plaka yüksekliğini otomatik olarak okuyan sistemler ile desteklenmiştir. Program Türkçe dil seçeneğinden başka dil seçenekleri de sunmaktadır. (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Yunanca, Arapça) İnternet ile uzaktan erişim sağlanmaktadır. Optimizasyon programı ve barkod makinesi standart olarak verilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AYZA MIZRAK