Firma Adı İletişim Konum
DALGAKIRAN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No: 70 34885 / Sancaktepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 311 7181
Web: www.dalgakiran.com
Salon: 5
Stant: 524
Ürün Grupları
  • Orman endüstrisi için makineler, teknik donanımlar ve hizmetler
  • Kompresör

DALGAKIRAN, kuruluş yılı olan 1965 ten bu yana hava kompresörleri ve basınçlı hava ekipmanları imalatı üzerine yoğunlaşmış bir grup şirketidir. İstanbul daki entegre üretim tesisleri haricinde Almanya, Rusya, Ukrayna ve Amerika Birleşik Devletleri nde ofisleri bulunan DALGAKIRAN üretiminin %70 e yakınını 130 den fazla ülkeye ihraç etmektedir. DALGAKIRAN ın basınçlı hava sektöründeki etkisi, hem küresel satış ve satış sonrası operasyonları yönetebilecek hem de yerel gereksinimleri yenilik ve gelişme yönünde fırsatlara çevirebilecek teknik donanım ve tecrübeye sahip olmasına dayanmaktadır. Önde gelen küresel hava kompresörleri ve yardımcı hava ekipmanları üreticisi olarak DALGAKIRAN gerek bayi ve servis ortaklarıyla gerekse de kendi iştirakleriyle gerçek bir uluslararası basınçlı hava sistemleri satış ve servis ağına sahiptir. DALGAKIRAN yerel ve küresel müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına her zaman en yüksek kalitede makul fiyatlı ürünler üretmeye ve kesintisiz satış sonrası hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Bu bağlamda DALGAKIRAN müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı, donanımlı ve benzersiz hizmet deneyimi sunmaktadır..

TIDY 20VİDALI HAVA KOMPRESÖRLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DALGAKIRAN TIDY serisi kompresörler yüksek performanslı çalışmaları sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin her türlü uygulamalarında güvenle kullanılmaktadır. Servis ve Bakımcı dostu kompakt yapısı ile işinize hız katar duruş sürelerini minimuma indirir.

DK 150 HPNYÜKSEK BASINÇLI HAVA KURUTUCULARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tasarımı sayesinde hava ve soğutucu gaz devreleri arasında süper verimli % 100 oranında temas sağlar ve en gelişmiş performans ve mükemmel soğutma verimi sunar.

INVERSYS DPR 45VİDALI HAVA KOMPRESÖRLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

DNG 570 AZOT JENERATÖRÜEKİPMAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

DMD 60Basınçlı Hava Kurutucuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

DLC 30-10 (13 BAR)MAMÜL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.