Firma Adı İletişim Konum
KATAY MAKİNE MÜHENDİSLİK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
KOBİ Organize Sanayi Bölgesi, 75. Yıl Mah 109.Cad. No:9, 26250 / ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 665 1038
Web: www.dynawrap.eu
Salon: 1
Stant: 141A
Ürün Grupları
  • Yardımcı işlemler için makineler ve teknik ekipmanlar (ağacın laminasyonu, işlenmesi, tutkallanması)
  • Birleştirme, montaj ve ambalajlamada kullanılan makine ve teknik ekipman
  • Yardımcı makineler, cihazlar ve tesisler; diğer

Dynawrap sektöründe lider Sarma Makinesi Üreticisidir. Dynawrap markası altında Yatay Sarma Makineleri ve Dikey Sarma Makineleri üretilmektedir. Günümüzde Dynawrap logolu makinelerimiz 6 kıtada 40 ülkede faaliyet göstermektedir. Dynawrap Sarma Makineleri demek paradan ve zamandan tasarruf etmek ve değer yaratmak anlamına gelmektedir. Dynawrap makineleri aynı zamanda daha iyi bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Dynawrap nerede olursa olsun, insanların yaşam kalitelerine katkıda bulunan rakipsiz ve çok yönlü bir ürün yelpazesi geliştirmiştir. Zamandan ve Paradan tasarruf etmek, aynı zamanda insanlar için verimliliği ve maliyetleri önemsemek anlamına gelir. Teknolojinin son durumunu kullanarak ürünlere kattığımız değeri günden güne arttırmaktayız.

PRO 600YATAY STREÇ SARMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap Pro 600 Serisi; mobilyalar, çerçeveler, alüminyum ve ahşap profiller, levhalar ve ahşap levhalar, borular, kirişler vb. gibi ürünlerde streç sarmak için mükemmel boyutta yatay sarma makinesidir. Pro 600 ile çemberlemeyi değiştirebilir ve korumayı iyileştirebilirsiniz. Pro 600 Serisi, üretim birimlerine kolayca eklenebilir veya mevcut bir hatta entegre edilebilir. Pro Serisi Yatay Streç Sarma Makinelerindeki tüm modeller, sarılacak üründen bağımsız olarak büyük esneklik sağlamak için bir dizi sarma hızı ve streç germe seçeneği sunar. Dynawrap Yatay Sarma Makineleri, tasarım sürecinde en katı güvenilirlik seviyelerine uygunluğu sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden biridir.

PRO 1100YATAY STREÇ SARMA MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap Pro 1100 Serisi; mobilyalar, çerçeveler, alüminyum ve ahşap profiller, levhalar ve ahşap levhalar, borular, kirişler vb. gibi ürünlerde streç sarmak için mükemmel boyutta yatay sarma makinesidir. Pro 1100 ile çemberlemeyi değiştirebilir ve korumayı iyileştirebilirsiniz. Pro 1100 Serisi, üretim birimlerine kolayca eklenebilir veya mevcut bir hatta entegre edilebilir. Pro Serisi Yatay Streç Sarma Makinelerindeki tüm modeller, sarılacak üründen bağımsız olarak büyük esneklik sağlamak için bir dizi sarma hızı ve streç germe seçeneği sunar. Dynawrap Yatay Sarma Makineleri, tasarım sürecinde en katı güvenilirlik seviyelerine uygunluğu sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden biridir.

PRO 1400YATAY STREÇ SARMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap Pro 1400 Serisi; mobilyalar, çerçeveler, alüminyum ve ahşap profiller, levhalar ve ahşap levhalar, borular, kirişler vb. gibi ürünlerde streç sarmak için mükemmel boyutta yatay sarma makinesidir. Pro 1400 ile çemberlemeyi değiştirebilir ve korumayı iyileştirebilirsiniz. Pro 1400 Serisi, üretim birimlerine kolayca eklenebilir veya mevcut bir hatta entegre edilebilir. Pro Serisi Yatay Streç Sarma Makinelerindeki tüm modeller, sarılacak üründen bağımsız olarak büyük esneklik sağlamak için bir dizi sarma hızı ve streç germe seçeneği sunar. Dynawrap Yatay Sarma Makineleri, tasarım sürecinde en katı güvenilirlik seviyelerine uygunluğu sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden biridir.

PRO 1700YATAY STREÇ SARMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap Pro 1700 Serisi; mobilyalar, çerçeveler, alüminyum ve ahşap profiller, levhalar ve ahşap levhalar, borular, kirişler vb. gibi ürünlerde streç sarmak için mükemmel boyutta yatay sarma makinesidir. Pro 1700 ile çemberlemeyi değiştirebilir ve korumayı iyileştirebilirsiniz. Pro 1700 Serisi, üretim birimlerine kolayca eklenebilir veya mevcut bir hatta entegre edilebilir. Pro Serisi Yatay Streç Sarma Makinelerindeki tüm modeller, sarılacak üründen bağımsız olarak büyük esneklik sağlamak için bir dizi sarma hızı ve streç germe seçeneği sunar. Dynawrap Yatay Sarma Makineleri, tasarım sürecinde en katı güvenilirlik seviyelerine uygunluğu sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden biridir.

PRO 2200YATAY STREÇ SARMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap Pro 2200 Serisi; mobilyalar, çerçeveler, alüminyum ve ahşap profiller, levhalar ve ahşap levhalar, borular, kirişler vb. gibi ürünlerde streç sarmak için mükemmel boyutta yatay sarma makinesidir. Pro 2200 ile çemberlemeyi değiştirebilir ve korumayı iyileştirebilirsiniz. Pro 2200 Serisi, üretim birimlerine kolayca eklenebilir veya mevcut bir hatta entegre edilebilir. Pro Serisi Yatay Streç Sarma Makinelerindeki tüm modeller, sarılacak üründen bağımsız olarak büyük esneklik sağlamak için bir dizi sarma hızı ve streç germe seçeneği sunar. Dynawrap Yatay Sarma Makineleri, tasarım sürecinde en katı güvenilirlik seviyelerine uygunluğu sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden biridir.

RAF SERİSİAÇILIR KAPANIR KURUTMA RAFI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap Genişletilebilir Kurutma Rafı , Ağaç İşleme Endüstrisi için en iyi raf seçeneğidir. Püskürtme ve boyama işlemleriniz varsa, kapı ve dolap parçaları üretiyorsanız; size yerden, zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Genişliği 300 mm den 1250 mm ye kadar uzanır. Ürün ihtiyaçlarınıza kadar 10 seviyeden 15 seviyeye kadar mevcuttur. Arkadaki kelepçe kolları, operatörün yüklemeden önce rafı kolayca genişletmesine ve daraltmasına olanak tanır. Yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan, tamamı metal yapılı, tamamı toz boyalı kaplamalı raf serisidir.

PETTYKompakt Dikey Sarma Makinesi - Sandalye Sarma Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1 metre yüksekliğe kadar olan ürünlerinizi kolay, etkili ve standart sarmak için en ideal çözümdür. Normal palet sarma makinelerinde bu ürünleri sarmak hem maliyetlidir hem de etkili değildir. Dynawrap sizler için geliştirdiği midi versiyon dikey streç sarma makinesi ile bu zorlukları tamamen ortadan kaldırdı. EASY - KOLİ PAKETLEME MAKİNESİ Dynawrap Easy Model Koli Paketleme Makinesi, birçok kutu tipi ambalajlamanın yanı sıra e-ticaret yapan müşteriler için mükemmeldir. Bu mini boyutlu sarma makinesi kompakt, ekonomik ve etkilidir. Tıpkı diğer Dynawrap makineleri gibi zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

TREND 2200PALET SARMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap uygun fiyata Motorlu Ön Gerdirmeli Streç makinesine sahip olmanızı sağlar. Motor ön gerdirme, streç tüketimine ve sıkı paketlemeye değer veren müşteriler için önemlidir. Yüksek donanımlı özelliklere sahip olan Trend serisi Palet Sarma Modeli için aynı zamanda birçok opsiyonel özellik mevcuttur. Trend Serisi Dikey Palet Sarma Makinası, paketleme ve lojistik ihtiyaçlarınız için en iyi ortağınız olacaktır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dynawrap JOY 1250 Serisi; mobilyalar, çerçeveler, alüminyum ve ahşap profiller, levhalar ve ahşap levhalar, borular, kirişler vb. gibi ürünlerde streç sarmak için mükemmel boyutta yatay sarma makinesidir. JOY 1250 ile çemberlemeyi değiştirebilir ve korumayı iyileştirebilirsiniz. JOY 1250 Serisi, üretim birimlerine kolayca eklenebilir veya mevcut bir hatta entegre edilebilir. Pro Serisi Yatay Streç Sarma Makinelerindeki tüm modeller, sarılacak üründen bağımsız olarak büyük esneklik sağlamak için bir dizi sarma hızı ve streç germe seçeneği sunar. Dynawrap Yatay Sarma Makineleri, tasarım sürecinde en katı güvenilirlik seviyelerine uygunluğu sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden biridir.

HENKEL MOBİLYA TUTKALLARIHENKEL YAPIŞTIRICILARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kenar Bantlama için TECHNOMELT Profil Sarma için TECHNOMELT Ahşap Montaj için TECHNOMELT Laminasyon için AQUENCE Ahşap Montaj için AQUENCE 3D Termoform için AQUENCE SİSTA SİLİKON SİSTA PU KÖPÜK CERESİT SİLİKON WD-40 SPREY PATTEX SIVI ÇİVİ PATTEX MONTAJ SİLİKON PATTEX Yapıştırma ve Yalıtım Sista Sızdırmazlık Silikon

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • DYNAWRAP
  • KATAY