Ulaşım - WoodTech Fuarı

FUAR YERİ VE ULAŞIMI

Otomobil ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne Geliş

Fuar Merkezi, E-5 (D100) ve TEM (E80) karayollarını kullanarak İstanbul şehir merkezinden Edirne istikametine ilerleyişte, Avcılar - Büyükçekmece güzergâhındadır. İstanbul’dan Edirne’ye otoban üzerinden ilerleyişte, Hadımköy gişelerinde otobandan çıkılıp, Büyükçekmece yönüne doğru ilerleyişte, Gürpınar kavşağındadır. Tekirdağ - Edirne istikametinden gelişte, Büyükçekmece’den sonra Hadımköy kavşağındadır.

Havayollarıyla TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne Geliş

İstanbul Havalimanı’na 40 dk. mesafededir. İstanbul Havalimanı’ndan Havaist 7 veya 7A numaralı servise binerek TÜYAP durağına ulaşabilirsiniz.

Otobüs, Metrobüs ve Demiryolu ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne Geliş

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne 303, 304, 400, 401, 401T, 402, 403, 404, 448 numaralı İETT otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Metrobüs kullanmak isterseniz Anadolu Yakasından Söğütlüçeşme - Avcılar 34AS, ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak, Avrupa yakasından ise Zincirlikuyu - Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek Tüyap’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul genelinde 150 km’lik bir hat uzunluğunda hizmet veren raylı sistem içinde aşağıdaki hatları kullanarak Metrobüse aktarma yapabilirsiniz:

- Kadıköy - Kartal metrosu ile Uzunçayır Durağında
- M2 Yenikapı-Hacıosman Metrosu ile Zincirlikuyu Durağında
- 4.Levent - Taksim metrosu ile Mecidiyeköy Durağında
- Aksaray - Havaalanı hafif metrosu ile Yenibosna-Şirinevler-Ömür Duraklarında Zeytinburnu- Kabataş tramvayı ile, Zeytinburnu ve Cevizlibağ duraklarında
- Zeytinburnu - Bağcılar Tramvayı ile Zeytinburnu Durağında
- Sultançiftliği - Edirnekapı tramvayı ile Edirnekapı durağında

Havaist İstanbul Havalimanı - Tüyap seferleri için tıklayın.

İstanbul Raylı Sistem Haritası İçin Tıklayınız