Firma Adı İletişim Konum
3A TUTKAL UYGULAMA TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ
Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B. Analitik Cad. No:.40 34953 / Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 593 4232
Web: www.3-a.com.tr
Salon: 3
Stant: 312B
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

3A Tutkal Uygulama Teknolojileri 3A Tutkal Uygulama Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2013 yılından beri Valco Melton firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmaktayız. 1952 yılında kurulup 2008 yılında Valco Melton adını alan firma, tutkal uygulamaları ve ekipmanlarında dünyanın lider tedarikçilerinden biri konumundadır. Valco Melton dünya çapında direkt satış ve distribütörlük olarak 76 ülkede hizmet vermektedir. Valco Melton olarak uzmanlık alanımız; oluklu mukavva, kartonlar, kitaplar, çantalar ve eczacılıkla ilgili ürünlerden; etiket, paketleme, zarf, kutu kapama, baskı, nonwoven, ahşap, otomotiv, ürün montajı, tekstil, yüzey kaplama, laminasyon ve çanta üretim endüstrileridir. Tutkal uygulama sistemleri kurulumu, teknik servisi, yedek parça tedariği ve spesifik uygulamalarda çözüm ortaklığı gibi konularda kendi markamız da olduğu gibi diğer markalara da teknik servis, bakım hizmeti sunarak müşterilerimize her alanda destek oluyoruz.

E-Drum Ünite & Rotabarlı Uygulama KafasıE-Drum Ünite & Rotabarlı Uygulama Kafası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

E-Drum tutkal eritme ünitesi; opsiyonel plate koruma sistemi ve hava başlığı ile güvenli çalışma ortamı sağlar, Özel müşteri taleplerini karşılayan tasarım, Entegre gramaj kontrol, Teflon® kaplı contalar, Farklı tutkal türlerine daha iyi uyum sağlayan kanallı ya da düz plateler . Rotabarlı Uygulama Kafası; Servo tahrikli nozul bar, ürün ile aynı yönde hareket ederek portakal kabuğu görünümünün oluşmasını engeller ve tutkalın uygulama genişliği boyunca homojen olarak uygulanmasını sağlar, kendi kendini temizleyen sistemi sayesinde yüksek kalite ve çizgisiz uygulama yapılmasını garanti eder, %3 lük varyasyon ile 10gsm ye kadar kontrol edilebilen uygulama gramajı, manuel ya da motorlu ayar kolu ile ayarlanabilen genişlik, değiştirilebilir bıçaklar, aplikatör her 50mm de bulunan ayarlayıcıları sayesinde optimum tutkal uygulaması için nozul bara ince ayar yapılmasını sağlar, ayarlamalar aplikatör içinde, bıçaktan bağımsız olarak yapılır. Pattern değişiklikleri tekrar ayarlama gerektirmeden yapılabilir.

Isomelt Ünitesi & Flexwrapp Uygulama KafasıIsomelt Ünitesi & Flexwrapp Uygulama Kafası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Isomelt tutkal eritme ünitesi; profil kaplama ve kenar bantlama uygulamaları için ideal çözüm, tutkal kalıntılarının kolay temizlenmesini sağlayan iç yapısı, eğimli tankı ve çıkarılabilir eritme ızgarası sayesinde hızlı ve güvenli bakım ve temizlik süreci, operatörün programlama görevlerini basitleştiren çok fonksiyonlu panel, nemin tutkala ulaşmasını önleyen kuru hava örtüsü, hava sızdırmayan tank açılımı ve kuru hava sistemi, temizleme sürecini hızlandıran teflon kaplanmış tank haznesi. Flexwrapp Uygulama Kafası; istikrarlı ve pürüzsüz bir uygulama sağlamak için dizayn edilmiştir, RTD algılama ve orantısal ısı kontrolü sayesinde hata payı 0.5°C (1°F) ye kadardır, hassas materyaller için tasarlanmış dudak basınç kontrolü, opsiyonel filtre, iş gücünü ve servis maliyetini azaltan maksimum dayanıklı yapı, kullanımı kolay genişlik ayarlama sistemi, bağımsız ya da tek taraflı ayar yapabilme özelliği

Isomelt Mini Ünitesi & ClearCut Uygulama KafasıIsomelt Mini Ünitesi & ClearCut Uygulama Kafası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Isomelt Mini tutkal eritme Ünite; kenar bantlama hatları için ideal, temizleme gerektirmez, bu da hafta sonu duruş ihtiyacını ortadan kaldırır, PUR tutkalın değişim sürecini hızlandıran ve duruş süresini minimuma indiren işlevsel kapak, kuru hava örtüsü nemin, tutkala ulaşmasını önler, entegre gramaj kontrolü operatörün programlama görevini basitleştirerek ürün kaybının ve hatalı gramaj ayarlamasından kaynaklı duruş süresinin önüne geçer, teflon® kaplı dairesel tank kolay temizlik sağlar ve tutkal bozulmasını azaltır. ClearCut Serisi Uygulama Kafası; kapalı tutkal uygulama sistemi ile PUR tutkal bozulma problemini ortadan kaldırır, MI III modül sayesinde en yüksek hat hızında bile çalışıyorken keskin cut-off sağlar, her hat hızında istikrarlı uygulama garanti eder, kenar bantlama uygulamaları için ideal.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.