Neden Ziyaret Etmelisiniz - WoodTech Fuarı 2021

Görmek, dokunmak, kıyaslamak Sektörün tüm lider firma ve markalarının makinelerini bir araya getiren Avrasya’nın en büyük WoodTech Fuarı'nda, firmaların makinelerini çalışırken görebilir, dokunabilir, farklı firmaların ürünleri ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Sektörü tamamlayan 2 büyük fuar bir arada WoodTech ve İntermob mobilya yan sanayi fuarı eş zamanlı düzenleniyor, böylece ham ürün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm sektörün nabzını tek bir fuar ziyareti ile tutma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dünya markaları ve teknolojik yenilikler Dünya markalarına ev sahipliği yapan fuarda, önde gelen üreticilerin yeni makinelerini inceleyebilir, sektörünüzdeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip edebilirsiniz.

Fuar Randevu Programı, hedeflediğiniz firma profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem ile firmaları ilgi alanınıza göre filtreleyebilir, iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok firmaya ulaşabilirsiniz.

Firma sahipleri ile birebir görüşme imkanı Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, işbirliği yapabilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük kenti; İstanbul Dünyanın en eski ve büyük şehirlerinden biri olan İstanbul, kara ve deniz ticaret yollarının bir kavşağı olması ve stratejik konumu nedeniyle Türkiye'de ekonomik yaşamın merkezidir. Şehir aynı zamanda en büyük sanayi merkezidir. Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarından pek çoğunun genel merkezi ve fabrikası İstanbul'da bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul'un köklü tarihi, anıtlar ve yapıtlarla süslü dokusu ve dünyaca ünlü Boğaz'a sahip olması nedeniyle gözde turizm merkezlerinden biridir.