Firma Adı İletişim Konum
AES ELEKTRONİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A. Ş.
NOSAB Şeftali Cad. 118. Sok. No: 4 / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: 224 443 390
Web: https://www.aesgroup.com.tr/
Salon: 3-11
Stant: 1100 - 314
Ürün Grupları
  • CNC DELME MAKiNELERi
  • SUREKLi iSLEMLER iCiN CNC DELME TEZGAHLARI
  • CNC TORNA MAKiNELERi
  • KESME FREZELEME DELME ZIMPARALAMA iCiN iSLEM MERKEZLERi

AES Group 1989 yılında kurulmuştur ve üretimine ilk olarak elektronik devre kartları ile başlamıştır. AES 1995 yılında otomasyon alanında üretimini çeşitlendirmiş ve 2002 yılından beri ahşap, plastik, alüminyum ve doğal taş sektörlerine yönelik olarak Ağaç İşleme Merkezleri üretimi yapmaktadır. Dünya markası olma yolunda büyümeye devam eden AES Group yurt dışı hizmetleri için 2016 yılında Chicago da AES America yı, 2017 yılında da Belçika da AES Europe u kurmuştur.

BETA 3200PANEL EBATLAMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

GO! 1300MCNC HAT DELİK MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GO! hat delik makinesi seri ve efektif delik uygulamaları için benzersiz çözüm. Yenilikçi yapısı ile GO! panelin 5 yüzeyinde hasas ve hızlı delik ve freze uygulamalarını gerçekleştirebilir. Freze motor eklentisi ve otomatik takım değiştirme opsiyonları ile GO! delik işlemleri dışında farklı uygulamalarda da kullanılabilir. Efektif kullanımı sayesinde üretimde verimliliğinizi arttırın.

GO! ULTRA 1300 XLCNC HAT DELİK MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

RAPTOR ULTRACNC FREZE MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Raptor Ultra güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile nesting ve delik uygulamalarınız için üst seviyeçözümler sunar. Farklı uygulamaları tek makinede gerçekleştirebilen yapısı ile esnek üretime imkan sağlar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar. Makine ile ahşap, plastik, alukobond, aluminyum, kompozit vb. farklı tip malzemelerin işlenmesi mümkündür.

EXTREME ULTRACNC FREZE MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Extreme Ultra güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile nesting ve delik uygulamalarınız için üst seviyeçözümler sunar. Farklı uygulamaları tek makinede gerçekleştirebilen yapısı ile esnek üretime imkan sağlar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar. Makine ile ahşap, plastik, alukobond, aluminyum, kompozit vb. farklı tip malzemelerin işlenmesi mümkündür.

FLEXA PROCNC FREZE MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Flexa Pro serisi giriş seviye uygulamaları için tasarlanmıştır. Ahşap, plastik, alüminyum, pvc, alikobant vb. malzemeleri hızlı ve hassas şekilde işleyebilir.Ek opsiyonlarile kapı kilit, menteşe, kol yeri açılabilir.

VEGA PROKONSOL TABLA CNC MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VEGA Pro CNC İşleme Merkezi ahşap işleme uygulamalarınızda yüksek performansı garanti eder. Yaratıcı sonuçlar ve üst seviye kullanım için optimum işlemeye imkan sağlar. VEGA Pro ile kapı, pencere, mobilya, mutfak ve banyo ekipmanları, masif ahşap işleme uygulamalarınızda kullanabilir. Ahşap dışında alüminyum, plastik, pleksiglass ve alukobond benzeri malzemelerin işlemesi gerçekleştirilebilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.