Firma Adı İletişim Konum
AHC MAKİNE OTOMOTİV İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Minareliçavuş Mah. 104(290) Sok. No: 18/1 / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 795 8518
Web: http://www.ahcmakine.com/
Salon: 13
Stant: 1323A
Ürün Grupları
  • AGAC iSLEME iCiN MAKiNELER VE TEKNiK EKiPMANLAR YARI MAMULLERiN URETiMi
  • CNC DELME MAKiNELERi

AHC Makine sektörel tecrübelerini Türkiye nin gelisen makine sanayi alanında söz sahibi olmak isteyen bir tecrübe ye sahibiz. Ana faliyet konusu agaç isleme makineleri üretimidir. Sektörün degisen ihtiyaçlarını karsılayabilmek amacıyla sürekli olarak AR-GE yatırımlarını arttıran, kurumsal alt yapısını kuvvetlendiren firmamız kaliteli ve yenilikçi makineleri ile sektördeki söz sahibi firmalardan birisi olmustur.

RAPID DRILLING TOOLCHANGE 4013OTOMATİK TAKIM DEĞİŞTİRMELİ CNC KONTROL ÜNİTELİ ÇOKLU DELİK MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rapid Drilling ToolChange 4013 makinesi delik delme, kanal açma ve freze işlemlerini hızlı ve hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda freze motoru ile köşe yuvarlama, dairesel boşaltma, kare boşaltma gibi işlemleri gerçekleştirerek modüler mobilya alanında kolaylık sağlamaktadır. Takım değiştirme modülü ile otomatik olarak takım değiştirme ve takım boy ölçme işlemini yapmaktadır. Üretim kapasitenizi arttıran CNC delik makinesidir. Çift tutucular ile parçayı kaydırmadan, 4 kenar ve üst yüzey olmak üzere parçanın 5 yüzeye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ön arka besleme ve boşaltma tablasına sahiptir. Ön besleme tablası havalı tabla olarak tasarlanmıştır. Yüksek verimlilik ve esneklik sağlar. TPA CAD parametrik yazılım sayesinde tekrar tekrar çizim yapmaktan kurtarmaktadır. Bir kez yapılan çizim, farklı parçalar gelse bile sadece yeni parçanın ölçülerini girdiğinizde kendisi otomatik olarak önceden hazır olan çalışmanızı optimize ederek gerekli kaydırmaları, delikleri, hatta delik sayılarını atamakta ve ayarlamaktadır.

RAPID DRILLING S3010CNC KONTROL ÜNİTELİ ESNEK DELME MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rapid Drilling S3010 makinesi delik delme ve kanal açma işlemlerini hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Seri üretim için tasarlanmış olup orta ölçekli işletmeler için uygundur. CNC kontrol ünitesi ile hem hızlı hem hatasız işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çift tutucular ile parçayı kaydırmadan, 4 kenar ve üst yüzey olmak üzere parçanın 5 yüzeye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ön arka besleme ve boşaltma tablasına sahiptir. Yüksek verimlilik ve esneklik sağlar. TPA CAD parametrik yazılım sayesinde tekrar tekrar çizim yapmaktan kurtarmaktadır. Bir kez yapılan çizim, farklı parçalar gelse bile sadece yeni parçanın ölçülerini girdiğinizde kendisi otomatik olarak önceden hazır olan çalışmanızı optimize ederek gerekli kaydırmaları, delikleri, hatta delik sayılarını atamakta ve ayarlamaktadır.

KAPI EBATLAMAKAPI EBATLAMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DOOR EXPERT modeli kapı kenarlarını otomatik keserek ebatlama işlemini yapmaktadır. DOOR EXPERT Presten çıkan kapı panelini vakumlu tutucular ile sabitlemekte ve dokunmatik kontrol panelinden girilen ölçülere göre lambalı veya düz olarak hassas biçimde kenarlarını keserek ebatlamaktadır. DOOR EXPERT PLUS modelinde ise ebatlamaya ek olarak kenarlarını kesici bıçak/zımpara top ile geçerek zımparalama işlemini tamamlar. Makine vakumlu tutucular ile parçayı emniyetlice sabitlemektedir. Lineer kızak ünitesiyle kolayca hareket edebilmekte ve yağlama sisteminede sahiptir. Dokunmatik kontrol paneli ile kolaylıkla en boy ayarları yapılabilmektedir.

RAPID DRILLING 4012CNC KONTROL ÜNİTELİ ÇOKLU DELİK MAKİNESİ-FREZELİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rapid Drilling X4000 Y1200 makinesi delik delme, kanal açma ve freze işlemlerini hızlı ve hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda freze motoru ile köşe yuvarlama, dairesel boşaltma, kare boşaltma gibi işlemleri gerçekleştirerek modüler mobilya alanında kolaylık sağlamaktadır. Üretim kapasitenizi arttıran CNC delik makinesidir. Çift tutucular ile parçayı kaydırmadan, 4 kenar ve üst yüzey olmak üzere parçanın 5 yüzeye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ön arka besleme ve boşaltma tablasına sahiptir. Ön besleme tablası havalı tabla olarak tasarlanmıştır. Yüksek verimlilik ve esneklik sağlar. TPA CAD parametrik yazılım sayesinde tekrar tekrar çizim yapmaktan kurtarmaktadır. Bir kez yapılan çizim, farklı parçalar gelse bile sadece yeni parçanın ölçülerini girdiğinizde kendisi otomatik olarak önceden hazır olan çalışmanızı optimize ederek gerekli kaydırmaları, delikleri, hatta delik sayılarını atamakta ve ayarlamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AHC MAKİNE RAPID DRILLING TOOLCHANGE
  • AHC MAKİNE RAPID DRILLING
  • AHC MAKİNE DOOR EXPERT
  • AHC MAKİNE