Firma Adı İletişim Konum
BİLGİ MEKATRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Yazıbaşı Mah. Dere Sok. No: 9 P. K. 35875 / Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 510 6985
Web: https://www.bilgimekatronik.com/tr
Salon: 9-10
Stant: 906 - 1001 B
Ürün Grupları
  • PLANYA PARCALAYICI VE YONGALAMA BICAKLARI iCiN BICAK BiLEME MAKiNELERi
  • UNiVERSAL TAKIM BiLEME MAKiNELERi
  • OZEL KULLANIM iCiN BiLEME MAKiNELERi
  • Daire Testere Bileme Makinası,Uç Daire İÇ Testere Bileme Makinası, Biçak Bİleme Makinası re Bileme Makinası,Şerit Testere Gazalti Kaynak Makinası,Testere uç Kaynak Makinası ,

Kaynak ve bileme makinaları imalatıyla ağaç ve ahşap sanayiine hizmet veren BİLGİ MAKİNA SANAYİ 1976 yılında küçük bir atolye olarak İsmail ve Muhittin Bilgi Kardeşler tarafından İzmir de kurulmuştur. Önceleri küçük tip kaynak makinaları üretimi ile işe başlayan Bilgi kardeşler Ülke ekonomisine büyük ôlçüde katkıda bulunan ve Sanayicimizin isteklerine en yüksek şekilde karşılık verecek yeni ürünler üretmeye başlamıştı. 1982 yılında şirketleşen ve yeni modern fabrikalarında faallyetlerine devam eden firma şerit ve daire testerelerin kaynağında kullanılan kaynak makinaları ile şerit testere, daire ve katrak testere, zincir ve matkap bıçaklar bileyen en gelişmiş kullanışlı bileme makinaları imal etmektedir. imalatının %70 i ihracata yöneliktir. Ülkemizde ilk defa Gazaltı Kaynak makinasını yapan Bilgi kardeşler yine yapılamadığı için kullanılmayan ve bilinmeyen fakat sanayicimize sağladığı faydaları tartışılmayan stelite Uç Kaynak ve Bileme Setini yaparak sanayicimizin hizmetine sunmuş ve yapmış olduğu bu ürünlerle ülke ekonomisine ve sanayicimize büyük ölçüde katkıda bulunmuştur. Firma ahşap ve metal sanayinin her kesimine hitap edecek tip ve çeşitte otomatik ve manuel bileme makinaları ile soyma,kaplama,plastik,ve matbaa dallarında iştigal edenler için de tablaları mekanik ve manyetik olan cam otomatik bileme makinaları imal etmektedır. Ülkemizde birçok ilke imza atan BİLGi MAKİNA sunduğu üstün hizmet ve teknik servis ağıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kurulduğu günden bu yana prensip edinmiştir. Faaliyetlerini günden güne geliştirip büyüten firmamız Bileme ve Kaynak Makinalan konusunda ülkeimizin en önde gelen Firması olmasının sevincini siz değerli müşterimizle birlikte yaşar.

CNC 850 DAİRE TESTERE BİLEME MAKİNASITESTERE BİLEME MAKİNALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

5x + 2x - CNC Kontrollü eksen. Özel yüzey kaplama, mekanik bileşenleri oksidasyondan korur. SIEMENS Dokunmatik panel, makinenin kullanımını kolaylaştırır. En çok kullanılan testere tiplerine göre önceden ayarlanmış taşlama türleri. Maksimum testere çapları Ø120- Ø850 Taşlama sırasında eksenlerin hızları ayrı ayrı düzenlenebilir. Trapez taşlama sırasında yükseklik farkları değiştirilebilir. Merkezi yağlama sistemi hareketli bileşenleri korur. Tamamen kapalı kabin daha güvenli hale getirir. Programlanabilir olması kolaydır. Ergonomik kabin.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.