Firma Adı İletişim Konum
İNEGÖL FORM MAKİNA VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Cerrah mah. denizci turgutreis cad. no: 4 / İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: 0224 714 1012
Web: www.formmaksan.com
Salon: 11
Stant: 1121
Ürün Grupları
  • Ağaç işleme için makineler ve teknik ekipmanlar (yarı mamullerin üretimi)
  • Ağaç işleme ve palet çakım makineleri / Woodworking and pallet machinery

Firmamız, 2016 yılında 20 yıllık sektör geçmişi olan FORM MAKINA®#65039; Yusuf DİLEK (1999) bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.İçinde bulunduğumuz ağaç işleme makinaları pazarına istekler ve talep doğrultusunda kendi araştırma-geliştirme projeleriyle palet sanayisinde kullanılabilen iyileştirme, kolaylaştırma ve işgücü verimini artırmaya yönelik makina üretimine başlamış, zaman içerisinde geçmişten gelen tecrübesi ile kendini geliştirerek bu alanda profesyonelleşmiş ve bu özelliğini ISO-90012000 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle kanıtlamıştır. FORM, İnegöl-Bursa daki tesislerimizde modern ve ferah üretim salonlarına ve 10.000 m² alana sahiptir. Makina mühendisleri, elektrik mühendisleri, teknisyenler, satıcılar ve ticari personel, planlama ve üretim sürecine doğrudan entegre olan 50 kişiden oluşan sağlam bir ekip oluşturur. Firmamız Türkiye genelinde tamamı kendi imalatımız olan palet çakım ve makara çakım makinalarını üreten ilk ve tek firma olma gururunu yaşamaktadır. Türkiye genelinde palet ve makara ağaç işleme makinaları alanında kaliteli ve ekonomik üretimleriyle kendini kanıtlayan firmamız bu özelliğini korumak ve daha da geliştirmek amacıyla alanlarında uzman ve deneyimli personeliyle araştırma ve geliştirme projelerine aralıksız olarak devam etmektedir. Firmamızın hedefi dünya çapında kailte standartlarına uygun makinalar üreterek, ilkeli satış ve servis anlayışıyla sadece yurtiçi değil tüm dünyaya hizmet vererek Türk Makina Sanayisini en iyi biçimde temsil etmektir. Bizim tecrübemiz, sizin avantajınız.

Palet Çakım MakinasıPalet Çakım Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PCM Çakım makinesi, çeşitli ebatlarda paletler için tasarlanmış, herhangi bir ek ekipman kullanmadan tek cihaz ve h at başlangıçlı tam tesis olarak kullanılır.

Mobil Tomruk Kesim MakinesiMobil Tomruk Kesim Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

FMTK Yüksek performanslı hizmete, düşük bakım gereksinimleri ve verimli çalışma özelliğine sahiptir. Büyük dokunmatik ekran, malzemenin boyutları, mevcut gövde yüksekliği, besleme konumu ve ana motor gücü gibi çeşitli parametreleri görüntüler. FMTK, üretici firmalar için özel ve düzenli kesim için ideal bir üründür. 2 m den 6,5 m uzunluğa kadar büyük çaplı yumuşak, sert ağaç ve tropikal tomruk kesebilir.

Yatay Şerit DilimlemeYatay Şerit Dilimleme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hassas Kesim ve daha yüksek verim elde etmek için ince testereler kullanılabilir.Şu anda dünya çapında orta ve büyük ağaç işletme şirketlerinde kullanılmakta.

Çift Kenar Alma ve DilimlemeÇift Kenar Alma ve Dilimleme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Maksimum 15 testereli dilimleme, testere aralıkları isteğe göre opsiyoneldir. Hidrolik baskılı, bağımsız ve hareketli merdaneler.

Yan Alma MakinesiYan Alma Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mükemmel kesim kalitesi, kısa kurulum süreleri, az alan gereksinimi, kompakt tasarım.

Tekli Otomatik Boy KesmeTekli Otomatik Boy Kesme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

FTOB B500, masif ahşabı işleyen, kalitelerine ve üretimlerinin verimine azami önem veren şirketler için tasarlanmıştır. Tahta bloklar, büyük mobilya parçaları, zeminler, döşeme tahtaları, paketler vb. kesmek için kullanılır.

Takoz Kesme Makinesi (Manuel)Takoz Kesme Makinesi (Manuel)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Operatör ile manuel malzeme besleme. Sağlam yapılı ve başarılı bir şekilde palet üretiminde dünya çapında kullanılmaktadır.

İkili Kapak ve Lata İşlemeİkili Kapak ve Lata İşleme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Son derece sağlam ve uzun ömürlü tasarıma sahip. Otomatik kesim yüksekliği ayarı.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.