Firma Adı İletişim Konum
AKSAKAL MOBİLYA MAK İNŞ MÜH İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ
Kerimbey Mah. Organize Sanayi Yolu No: 30 / Tekkeköy / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 362 266 9500
Web: https://aksakalgrup.com/
Salon: 13
Stant: 1311A
Ürün Grupları
  • AGAC iSLEME iCiN MAKiNELER VE TEKNiK EKiPMANLAR YARI MAMULLERiN URETiMi
  • KALINLIK PLANYA MAKiNELERi
  • KENAR BANTLAMA MAKiNELERi KENAR YAPISTIRMA VE SON iSLEMLER iCiN
  • CNC TORNA MAKiNELERi
  • MARANGOZ MAKiNELERi

1976 yılında başlayan imalat sürecinde bugün kalifiye işgücü ve sektörün sahip olduğu son teknoloji makine ve teçhizatları bünyesinde barındırarak müşterilerine zengin olanaklar sunabilen bir fabrika konumundadır. Kalite standartları çerçevesinde uygulanan üretim süreçlerinden sonra müşteri ile hatasız buluşturulan ürünlerle MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ nin daima en üst düzeyde tutulması sağlanmıştır. Bugün bölgesinde KAPAK ve KAPI imalatında lider konumda olan AKSAKAL GRUP, 10000 m² lik kapalı alanı, 680 e yakın bölge bayisi ve uzman kadrosu ile mobilya sanayine değer katmayı sürdürmektedir. 1991 yılında ahşap işleme (marangoz) makinaları satış ve teknik servis (revizyon, bakım, onarım) hizmetlerine başlayan AKSAKAL MAKİNE, bugün Karadeniz in en büyük makine parkuruna sahip olup, en güçlü makine üreticilerinin bayisi konumundadır. Hedefimiz, en iyisini üretip en iyilerle paylaşmaktır.

Grafen BM 1000 BOtomatik Sprey Boya Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap, mdf, sunta, kompozit, pleksi, derlin, poliüratan ve hafif metaller olmak üzere birçok farklı malzeme üzerinde lake boyama ve cilalama işlemlerini gerçekleştirir.

Grafen 2136CNC Ahşap Freze Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Cnc Routerlar başta ahşap, mdf, sunta, kompozit, pleksi, derlin, poliüratan ve hafif metaller olmak üzere birçok farklı malzeme üzerinde oyma, şekillendirme, rölyef, yazı kazıma işlemleri gerçekleştirmeyi sağlayan makinelerdir.

Grafen FZM 13Fırça Zımpara Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rustikli ve cnc oymalı yüzeylerin 3 Boyutlu ham ve astar zımparası için kullanılan fırça zımparalama maknesi , esnek zımparalama özelliğiyle en zorlu yüzeylerde bile başarılı sonuçlar elde etmektedir. Yatay eksene dik çalışan osilasyonlu fırça zımpara ünitesi sayesinde tüm yüzeylere homojen zımpara yaparak en iyi sonucu almaya olanak tanır.

Elegant 11 SKenar Bantlama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kenar Bantlama Makinesi, mobilya sektöründe kullanılan sunta ve MDF lerin kenarlarına bant yapıştırmak için tasarlanmış makinedir.

Grafen 3200 AÇizicili Yatar Daire Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yatar Daire Makineleri, testereye bitişik ve tamamlayıcı bir parçası olan, kayar tablalı ve sonradan şekil vermeli ön kenar kesme imkânı bulunan, malzemenin elle verildiği daire testere tezgâhlarıdır.

Grafen Wood LatheCNC Torna Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CNC Torna Tezgâhları, dönen bir iş parçası üzerinden kesici bir takım ile çalışır. Bu takım vasıtasıyla talaş kaldırma işlemi yapar. Türkçesi Bilgisayar Destekli Sayısal Kontrollü Takım Tezgâhlarıdır

Grafen S-6500Toz Emme Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toz emme sistemleri; devamlı olarak tozlu, talaşlı ve dumanlı üretim yapan makinelerden çıkan toz ya da talaşı içine çeken sistemlerdir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.