Firma Adı İletişim Konum
AS METAL AĞAÇ MAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No: 30/A / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 415 4556
Web: https://www.asmetal.com.tr/
Salon: 8
Stant: 801 - 802 A
Ürün Grupları
  • SUNTA MASiF PLAKA VE OSB URETiMi
  • PRESLER
  • MEMBRAN PRESLERi
  • KONTRPLAK iCiN PRESLER
  • BOYAMA CiLALAMA VS ROBOTLARI

Firmamız; yüksek kalite ve işletim performansı, yüksek verim ve tutumluluk ilkeleriyle 50 senedir sektöre hizmet vermektedir. Bu ilkeler dahilinde ürettiği makinelerde kullanım kolaylığı getirmiş ve sürdürdüğü teknik hizmet çalışmalarıyla da uzun yıllar problemsiz çalışmayı sağlamıştır. Ayrıca distribütör firma olarak ithal ettiği tüm ürünlerde de aynı noktalara önem veren firmamız, müşterilerine aynı anda hem imalatçı hem de ithalatçı bir firma ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşatmaktadır.

GLT&CLT MASİF AĞAÇ PANEL VE KİRİŞ HATLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Masif ahşap laminasyonu için tasarlanmış bu otomatik presleme hattları, ahşap kiriş ve panel imalatı için uygundur. Kurutma istemi olarak gerek sıcak tablalı, gerek yüksek frekans ile ısıtmalı olarak üretilebildiği gibi, soğuk tablalı olarak da üretilebilmektedir. Masif panel, lamine pencere doğramaları, CLT (Cross Laminated Timber) ahşap duvar üretimleri için ideal olan bu sistem tam otomatik olarak çalışmakta ve ortaya koyduğu yüksek performans ile büyük üretim kapasitelerine cevap verebilmektedir.

OTOMATİK FOLYO VE DOĞAL KAPLAMA PRES HATLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

-Kullanımı kolay kumanda paneli, -Otomatik yükleme ve boşaltmalı, yukarıdan baskılı güçlü hidrolik pres, -Tam veya Yarı Otomatik İşletim Sistemi,

Vakum-Membran Presi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Temel olarak vakum-membran presi olarak tasarlanan bu model, Transform modelinin tüm özelliklerine sahiptir. Standart olarak 1400 x 3200 mm ölçüsünde ve çift tablalı olarak üretilen Forma modelinde tabla hareketleri de otomatiktir. Dolayısıyla bu model tam otomatik olarak çalışır, istenildiğinde ise manuel konuma geçirerek tüm makineyi elle kumanda etmek de mümkündür. Toplamda 6+1 kg/cm2′ lik basınç ile çalışan bu makine, 0.2 mm, 0.4 mm ve 0.6 mm kalığınlığında her türlü mat PVC kapak ve doğal kaplama kapak işleri için için mükemmel sonuçlar vermektedir. 6+1 kg/cm2 lik bir basınç ile özellikle parlak PVC (high gloss) kapak işleri için tasarlanmıştır. Böylece şekil vermesi daha zor olan parlak PVC folyoların daha düşük sıcaklıklar altında basılmasını sağlar. Yapıştırılan PVC folyo parlaklığını yitirmediği gibi, portakal yüzeyi denilen yüzey bozukluğu yok olur ve mükemmel sonuçlar verir.

ENDÜSTRİYEL ROBOT KOLKOBOT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kolay kullanım için özel olarak tasarlanmış olan Kobot, işletmesinde bir robot kullanmak isteyen fakat çeşitli zorlukları nedeniyle bundan çekinen kişi ve kurumların ihtiyacını karşılamak üzere tamamen As Metal tarafından üretilmektedir. Öğret ve oynat yöntemiyle çalışan Kobot, kullanıcı tarafından öğretilen işi hafızasına alır ve tekrar eder. Öğretme moduna alındığında kullanıcının hareketlerine uyum sağlayarak onun yönlendirmelerine uyan Kobot, bu sırada tüm hareket ve komutları kaydedip hafızasında saklar. Çok sayıda işi farklı isimler altında hafızasında saklayıp, bunları bir oynatma listesi üzerinden istenilen sıraya göre oynatabilir. Oynatma hızı ister kullanıcının işi robota öğrettiği gerçek hızda, ister daha yavaş ya da daha hızlı olabilir. Tüm mekanik tasarımı ve yazılımı As Metal e ait olan Kobot sistemi, sadece 5 veya 6 eksenli bir robot kol olarak değil, aynı zamanda farklı eksen sayılarında kartezyen ve/veya döner eksenli mekanizmalara da uygulanmaktadır. Böylece Kobot yazılımı, yine yukarıda anlatılana benzer şekilde çalışan çok çeşitli robotlara ve makinelere hizmet verebilir. Akıllı telefonu ile video kaydedip oynatmayı başarabilen herkes Kobot u kullanabilir. Çünkü Kobot yazılımı, video oynatma arayüzüne benzer bir basitliğe sahiptir ve son derece kullanıcı dostudur. Kaydetme tuşuna basıldığında kayda başlayıp, oynatma tuşuna basıldığında kaydı oynatır. Kaydedilen hareketleri tıpkı bir video gibi ileri ya da geri sarmak mümkün olduğu gibi dondurmak ve tekrar başlatmak da mümkündür.

TEK VE ÇOK KATLI HİDROLİK PRESLERTETRAGON
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Tutkal Sürme MakineleriTSM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İster çift, ister tek yüze tutkal sürme özelliği. CE (Avrupa Birliği Güvenlik Normu). Merdaneler üzerinde, açıldığında otomatik olarak durmasını ve kapandığında otomatik olarak çalışmaya devam etmesini sağlayan emniyet svici kontrollü güvenlik kafesleri.

Dikey ve Yatay Frezeli CNC Kapı İşleme ve Ebatlama Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Makine her türlü ahşap malzemeyi, alüminyum, plastik vb materyalleri işlemek için özel dizayn edilmiş olup küçük ve orta ölçe işletmeler için ideal bir makine dir. Mutfak, banyo kapak ve tezgahları, büro ve ev mobilyaları, kapı panelleri ve her türlü dekorasyon malzemelerinin yekpare ve/veya parça olarak işlenmesinde mükemmel sonuç verir.

Otomatik Poliüretan Panel Presleme Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Prefabrik poliüretan panellerin üretimi için robotik enjektörlü otomatik pres hattı sıcak tablalı veya soğuk olarak üretilebilmektedir.

Geri Dönüşüm Presleme Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özellikle gıda ambalajında kullanılan karton kutuların atıklarını kullanılabilir paneller haline getiren bu sistem, geri dönüşüme katkı sağlamakla birlikte katma değeri yüksek bir malzeme üretmiş olur. Çeşitli kalınlıklarda levha biçiminde olan bu malzemenin mekanik özellikleri yüksek olduğu gibi dış ortam şartlarına dayanımı olağan üstüdür. Çeşitli meslek alanlarına cevap veren bu malzeme, tam otomatik bir hatta özel bir proses ile üretilir.

Çok Eksenli X-Ray Tarayıcılar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 Eksen(XYZ) hareket kabiliyeti El Tekeri Kumanda özelliği El Kumandası üzerinden nokta öğretme Kullanıcı Ara Yüzü X-ray tüpü ve bağlantısı X-ray Kafasında 3 Serbestlik Dereceli Manuel Hareket 8 Eksen X-Ray Tarayıcı 8 Eksen (X, C, Y1, Y2, Z1, Z2, A1, A2) hareket kabiliyeti El kumandası ile saha içinde kontrol özelliği El kumandası üzerinden nokta öğretme Kolay kullanıcı arayüzü CAD dosyası üzerinden 3D otomatik tarama programlama 2D kolay alan tarama programlanması ve arayüzü X-ray tüpü ve dijital perde bağlantısı

COMAU SPAITALY
Adres:  ITALYTelefon: 90 216 415 4556web: https://www.asmetal.com.tr/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.