Firma Adı İletişim Konum
AVAND ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN VE TİC LTD ŞTİ
Mimar Sinan Mah. Üsküdar Caddesi Yedpa Ticaret Merkezi H-2 No: 89 / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 661 4151
Web: https://avand.com.tr/
Salon: 10
Stant: 1006 B
Ürün Grupları
  • DAiRE TESTERELER
  • SAFTLI FREZELER
  • BICAKLAR KESiCi UCLAR PARCALAYICI SEGMENTLERi VS
  • KESiCi TAKIMLAR SIKMA SiSTEMLERi
  • EL ALETLERi

Avand Endüstriyel Ürünler San. Ve Tic.Ltd.Şti. 20 yıllık tecrübesi ile 2018 yılında makine ve ahşap endüstrisinde sarf malzeme tedariğinde çözüm ortağı olarak Türkiye de hizmete başlamıştır Türkiye de tek temsilcisi olduğumuz Arden Taiwan Co. ürünlerine ek olarak 2021 yılında Dorato Tools ürünleri de eklenerek yüksek kalitede üretimi yapılan cnc freze, testere, profil freze ve işkence gibi ürün guruplarında ahşap endüstrisine yönelik ürünlerin satışına başlamıştır Dorato Tools ve Arden Taiwan Co. dünyada kesici takım ürünleri üretiminde en iyi performans gösteren üreticilerdendir. Dorato Tools Ürünleri ile müşterilere hem daha kaliteli üretim çözümleri sunarken hem de müşterilerin maliyetlerinin düşürülmesi ana hedeflerimizdendir. Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde kalkınmanın önemli aşamalarından birisi üretim maliyetlerini düşürmektir. Firmalarımıza üretim maliyetlerini düşürerek hem büyümelerine katkıda bulunmak hem de karlılıklarını artırmak ana hedeflerimizdendir. Firmalara değişik maliyet gruplarında ürünler sunmak amacıyla kurulan Dorato Tools aynı zamanda müşteri hassasiyetlerini gözeterek satış sonrası da gerekli desteği vermektedir. 2022 ve 2023 yıllarında Dorato Tools ürün seçenekleri üreticiyi desteklemek amaçlı genişletilmiştir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazemiz her geçen yıl genişlemektedir. Kaliteden ödün vermeden her müşteri grubuna hizmet vermek ve bu hizmeti müşteri geri dönüşleri ile iyileştirmek amaçlarımızdan birisidir. Kalite, satış sonrası hızlı ve iyi servis Avand Endüstriyel Ürünler firmasının en büyük hedefidir AVAND ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Dorato Tools Titanyum Kaplı Parmak Freze UçlarıFreze uçları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 ağızlı karbür yapısı ile hem daha temiz hem daha hızlı kesim olanağı sunarlar. Dayanıklı yapılarından ötürü daha çok bilenebilirler. Karbür yapısına ek olarak titanyum kaplama ile yüzde 20-30 oranlarında normal karbür kesicilere nazaran daha dayanıklıdırlar.

Dorato Tools 300x30x3,2 Z96 Sessiz Daire Testere BıçağıDorato Tools Daire Testere Bıçakları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Üst düzey Ceratizit karbür kalitesi ile üretilmiştir. Gövde yapısı ve aerodinamiği sessiz çalışmaya uygundur. Mdf, Mdf-lam, Sunta, Sunta-lam kesimlerinde sessiz ve temiz kesim sunarlar. Yüksek karbür kalitesi sayesinde de işlerinizi daha ekonomik hale getirir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ARDEN
  • DORATO