Firma Adı İletişim Konum
BAY-TES TESTERE BAYRAM AYRAL
İOSB MAHALLESİ MİLAS CADDESİ TEM34 EKSPRES İŞ MERKEZİ NUMARA 64-65 / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 537 599 2965
Web: https://www.baytestestere.net/
Salon: 10
Stant: 1024 B
Ürün Grupları
  • ERiT TESTERE SERiTLERi
  • KATRAK SERiT TESTERELERi
  • DAiRE TESTERELER
  • BICAK BiLEME MAKiNELERi
  • Şerit Testere İmalatı Manufacturer BandSaw

Bay-Tes Testere olarak 1988 den beri ağaç işleme sektörün içerisinde yer almaktayız. Firmamız şerit testere imalatı üzerine 2001 yılında İstanbul da kurulmuştur. Günümüzde ise şerit testerenin yanı sıra diğer kesici aletlerinde tedariğini sağlamaktayız. Kaliteli ürünlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve güçlü stok yönetimimizle sektördeki öncü firmalar arasında yer almaktayız. ·Firmamız ürünlerini çelik alanında markalaşmış ve dünya çapında kalitesiyle kendilerini ispatlamış öncü kuruluşlardan ithal etmektedir, ithalatımızı gerçekleştirdiğimiz ülkeler İsveç, Avusturya, Almanya, İtalya ve alternatif ürünler için Hindistan dır. Ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirdiğimiz ülkeler ise; Azerbeycan, Arnavutluk, Makedonya, Rusya ve Ukrayna dır. ·Kalitemizden ve hizmetimizden ödün vermeden mükemmeliyetçi iş ahlakımızla Şerit Testerenin ve kesime ihtiyaç duyulan her alanın tedarikçisi olarak müşteri memnuniyeti sağlayarak ve her geçen gün müşteri portföyümüzü genişleterek sektördeki öncü firmalar arasında yer almaya devam etmekteyiz.

GoldStar Şerit TestereŞerit Testere
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

c75 s Formunda Almanya dan ithalatını gerçekleştirip, istenilen formlarda imalatı gerçekleştirip Türkiye ve Dünya Piyasasına sunduğumuz 1.Sınıf Şerit Testeredir.

Uddeholm Şerit Testere
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünya markası Uddeholm şerit testereyi İsveç ten ithal edip istenilen ebatlarda hazırlayıp Türkiye ve dünya pazarına sunuyoruz.

Bohler +44 Şerit TestereŞerit Testere
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bir dünya markası olan Bohler +44 Şerit testeresini Avusturya dan ithal edip, istenilen formlarda hazırlayıp Türkiye ve Dünya pazarına sunmaktayız

Polar Daire TestereDaire Testere
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kaba ve ince işler için satışını yaptığımız elmas daire testere

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • GOLD BAY TES TESTERE STAR MADE IN GERMANY
  • ELENOKS MADE İN GERMANY
  • FAUST SWEDEN NORM BAY-TES TESTERE
  • JİLET SWEDEN NORM BAY-TES