Firma Adı İletişim Konum
BİESSE TURKEY MAKİNE TİC. VE SAN. A.Ş.
Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Yolu Sok. No: 24/1 / Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 528 5800
Web: https://www.biesse.com/tr/
Salon: 8
Stant: 811 A
Ürün Grupları
  • AĞAÇ İŞLEME İÇİN MAKİNELER VE TEKNİK EKİPMANLAR (YARI MAMULLERİN ÜRETİMİ) ,YÜZEY İŞLEMLERİ İÇİN MAKİNELER VE TEKNİK EKİPMANLAR , BİRLEŞTİRME, MONTAJ VE AMBALAJLAMADA KULLANILAN MAKİNE VE TEKNİK EKİPMAN TAŞIMA, BESLEME, PALETLEME ROBOTLARI ÖZEL ÜRÜN GRUPLARI İÇİN MAKİNE VE TESİSLER

Biesse, ahşap, cam, taş, plastik ve metal işleme teknolojilerinde global bir liderdir. Mobilya, kapı/pencere çerçeveleri ve inşaat, gemi yapımı ve havacılık endüstrileri için üreticilere yönelik makineler, entegre sistemler ve yazılım tasarlar, üretir, dağıtır. Yıllık olarak ortalama 14 milyon Euro luk Ar-Ge yatırımı yaparak bugüne kadar 200 den fazla patentin sahibi olmuştur. Şirket, 12 endüstriyel saha, 39 şube, 300 acente ve seçkin bayisi aracılığıyla faaliyet göstermekte olup üretiminin %90 ını ihraç etmektedir. Müşterileri arasında İtalyan ve uluslararası tasarım dünyasının en prestijli isimleri yer almaktadır. Giancarlo Selci tarafından 1969 yılında Pesaro da kurulan Biesse S.p.A., 2001 yılından bu yana İtalyan Borsası nın STAR segmentinde işlem görmekte olup, şu anda FTSE IT Mid Cap endeksine dahildir. Halihazırda dünya genelinde 4.300 çalışana sahiptir.

ROVER A VE SYNCHRO OTOMATİK YÜKLEME VE BOŞALTMA SİSTEMİTeknoloji ve performans için rekabet
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rover A, her türlü iş parçasını en mükemmel sonuçlarla ve hızlı şekilde üretim prosesinde işlemek isteyen imalatçılar için tasarlanmış köprülü tip CNC işlem merkezidir. Synchro yükleme/boşaltma sistemi, Rover CNC işlem merkezini bir operatöre ihtiyaç duymadan otonom olarak panel istifi oluşturan bir iş istasyonu haline dönüştürür.

SELCO WNT 650 ASANSÖRLÜ PANEL EBATLAMA MAKİNESİEn iyi performansı elde edin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SELCO WNT , en son teknolojilere sahip bir projenin sonucunda, verimlilik ve genel işlem kalitesini artıran devrim niteliğindeki teknik çözümleri kullanıcıyla buluşturur. SELCO WNT, orta ölçekli üreticiler için tasarlanmış, tek ke-sim hattına sahip profesyonel bir panel ebatlama serisidir.

STREAM B 8.5 TEK TARAFLI KENAR BANTLAMA MAKİNESİMükemmel Kenar Bantlama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Stream B, yüksek verim için büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan tek taraflı kenar bantlama makinesidir. Haftanın 7 günü üç çalışma vardiyasında kullanılabilir ve ürün gereksinimlerine göre özelleştirme için sayısız seçenek sunar.

OPERA 5 HASSAS KALİBRE VE ZIMPARA MAKİNESİMinimum yatırım ile yüksek performans
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Opera 5; yüksek teknolojik içerik ve çok yönlülük isteyen küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, yeni kalibre ve hassas zımpara işlem merkezidir. Esnek üretim kabiliyeti ve rekabetçi fiyatıyla rakiplerine oranla öne çıkmaktadır.

GOODTEKTAIWAN
Adres: No42 Fenggong Central Rd Shengang Dist Taichung 42942 Taiwan Feng Chou High-Tech Park TAIWANTelefon: 8860425287668web: https://www.goodtek.com.tw/
LEADERMACTAIWAN
Adres: No 20 Lane 662 Sec 1 Sha-Tien Rd Dadu District Taichung 43244 TAIWANTelefon: 886 4 2693 7599web: https://www.leadermac.com/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.