Firma Adı İletişim Konum
BSA MAKİNE İNŞAAT VE BİLGİSAYAR TİC LTD ŞTİ
FERHATPAŞA MAH. 29. SOK. LEDA İŞ MERKEZİ KAT: 4 D: 6 / ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 305 8219
Web: www.bsayazilim.com.tr
Salon: 4
Stant: 403A
Ürün Grupları
  • Cnc Makineleri için Yazılım Programları - 39 / 5000 Çeviri sonuçları Software Programs for Cnc Machines

BSA Yazılım, tüm üretim süreçlerine tek programla çözüm sunuyor 1995 den bugüne çözüm üretiyoruz. Kurulduğu 1995 yılından bu güne Ahşap, Mermer, Sac Levha , Panel Mobilya , Alüminyum Cephe ve KapıPencere sektörlerine yönelik yazılımları başarı ile tüm bu sektörlerin hizmetine sunuyoruz. Firma olarak ağırlıklı olarak yapı sektörüne çalışıyoruz. 1999 yılında Ankara da olan merkezimizi İstanbul a taşıdık. 1999 dan 2001 e kadar program ağırlıklı çalıştık. 2001 den itibaren öncelikle Almanya dan Rotox GmbH ile sonra İtalya dan FOM makine ile distribütörlük anlaşması yaptık. 1995 yılında başlayan yazılım alanındaki faaliyetimizi bugüne kadar BSA firması olarak sürdürdük. Yazılım sektöründeki gelişmelerin hızı ve iş yoğunluğu nedeniyle 2013 yılında makina sektöründeki faaliyetimizi durdurduk. Asıl işimiz olan yazılım işine odaklandık. Şu anda ağırlıklı olarak Ahşap sektörüne (mutfak, banyo, raydolap ve mobilya vb..) yönelik tasarımdan üretimin en son aşamasına kadar destekleyen programları müşterilerimize sunuyoruz. Alüminyum sektörüne de cephe tasarımından üretimin son aşamasına kadar programlar ile hizmet veriyoruz. Her iki sektöre de CAD, CAM ve CAD/CAM programları pazarlıyoruz. Ayrıca sac levha sektörüne yönelik olarak Lazer, Plazma, Punç ve Büküm makinalarına CAD CAM programları veriyoruz. Kısacası bu sektörlerde bulunan firmalara yönelik Tasarımdan-Sevkiyata tüm fabrikayı yönetecek programlar ile müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

RADAN CAD CAMRADAN PROGRAMI SAC LEVHA SEKTÖRÜNE YÖNELİK CAD CAM PROGRAMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Radan programı sac levha sektöründe çalışan CNC lazer, plazma, büküm, punç vb... makinelerinde çalışan CAD CAM programıdır. SAC Levha sektöründe bulunan tüm CNC makineleri tek bir programdan yönetebilirsiniz.

ALPHACAM CAD CAMALPHACAM PROGRAMI AHŞAP-MOBİLYA SEKTÖRÜNE YÖNELİK CAD CAM PROGRAMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alphacam programı ahşap-mobilya sektöründe çalışan, CNC makinelerinde çalışan CAD CAM programıdır.

CABINET VISION CAD CAMCABINET VISION PROGRAMI AHŞAP-MOBİLYA SEKTÖRÜNE YÖNELİK CAD CAM PROGRAMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Cabinet Vision standart,otomatik yada parametrik bir dolap düzenlemenizi sağlayan bir programdır. Dolabın üstündeki parçaları, nasıl birleştirileceğini anlatan,görsel olarak sunan bir programdır. Dolabın üstündeki ray,menteşe,vida deliklerini otomatik kendisi ayarlar ve makine kısmına otomatik optimizasyon yaparak bir sistem gönderen programdır.

KITCHENDRAWKITCHENDRAW
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Program özellikle mobilya, dekorasyon, mutfak ve banyo tasarımı için kolaylaştırılmış araçlara ve yardım içeriklerine sahip masa, sandalye gibi objeler içeren kataloglarla tasarımı son haline getirmek kolaylaşıyor. Özellikle az bilgisayar deneyimi olan imalatçılar tarafından tercih edilen KitchenDraw, tasarım aşamasında kullanıcıyı yormuyor.

OPTICUTOPTICUT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Genellikle, kesim yapılırken çıkan sorunlar çok fazla sayıdaki parçaları olasılığını hesaplayarak minumim bir şekilde kesmektir. Bu nedenle, basit durumlar haricinde, zaman ve karmaşıklık açısından her bir parçanın tek tek sınanması düşünülemez. Bunun sonucunda, optimizasyon programları sistematik bir şekilde en iyi çözüm ü saptayamaz,ama ona o denli yaklaşır ki, elenenlere karşılık incelenen durumlardaki seçim kriterleri böylelikle doğru bir şekilde belirlenir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.