Firma Adı İletişim Konum
BURCU İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
TUZLA DERİ OSB MAH. VAKUM CAD. NO: 10-A / TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 565 6030
Web: www.burcugroup.com
Salon: 4
Stant: 414A
Ürün Grupları
  • Aletler ve çeşitli malzemeler
  • Makinelerin donanımına yönelik ürünler

Burflex® markası ile, Türkiye de ilk defa P.v.c ve Poliüretan malzeme kullanarak Çelik Telli Spiral Hortum üreten ilk firma olma özelliğine sahip Burcu İnşaat ; faaliyetine 1986 yılında Göztepe de kurularak başlamıştır.,Bugün imalatına Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesin de kurulu tesisinde; 4000 m² kapalı ve 6000 m² açık alanda, toz emiş ve havalandırma hortumları üreterek devam etmektedir. Genişleyen yenilikçi ürün yelpazemiz,dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla endüstriyel uygulamalar için özellikle yüksek sıcaklıkta, aşındırıcı malzemelerin taşınması( toz ve talaş emişi) ağaç işleme ve marangoz makineleri, toz toplama sistemleri, egzoz kaynak duman emiş ve tahliyesinde uzmanlaşmıştır.Hortumlarımızın içerisinden geçen bakır kaplı tel iletkenliği sayesinde ahşap malzemenin işlem görmesi ile oluşan statik elektriği üzerinde toplayarak olası bir yangın tehlikesini önler. Hortum işine başladığımız günden bu yana sürekli kaliteli üretim ve zamanında teslim ilkesi ile çalışan firmamız , kısa sürede ulaştığı yüksek kalite standardı ile tüketicinin beğenisini kazanmıştır. Müşteri memnuniyetini artırmak için üretilen malın kalitesinin yanında satış hizmetleri ile siparişlerin müşteriye en kısa zamanda ulaştırılması için tüm ekibimiz büyük bir efor sarf etmektedir. Türkiye pazarına nüfuz etmesi neticesinde sektörde öncü firmalardan biri olmanın sorumluluğunun bilincinde olan Burflex® hergün kendini yenileyerek üretim hattını genişletmek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem verirken; yurtdışındaki teknolojide yakından takip ederek kendi bünyesine katmaktadır. Burflex, verimli bir müşteri hizmeti ile yüksek kalitede çevre dostu üretim ve satış için en ileri teknolojiyi sağlayarak müşterilerimizi memnun etmeye devam edecektir. Sizleride ürünlerimize göz atmaya davet ediyoruz ve sorularınızı her zaman memnuniyetle karşılayacağımızı bildiriyoruz.

PU 100Poliüretan Ağır Hizmet Hortum
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ø40 mm den Ø500 mm çap aralığında; ahşap işleme sanayisinde, kimyasala maddeler ve sürtünmeli zeminlerde, toz emme ve talaş toplama sistemlerinde aşındırıcı partikül iletiminde kullanılmak üzere uzun ömürlü, ısıya , aşınmaya dayanıklı, haraketli bakır kaplı antistatik çelik telli hortum.

SÜPERFLEX HORTUMNitril Kauçuklu Pvc Hortum
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ø 40 mm to Ø 400 mm arası tüm çap ve ölçülerde imalatını yaptığımız çelik telli pvc esnek hortumlarımız yumuşak iç düzeyi haraketli ve dirençli yapısı ve özellikle düşük maliyeti sebebiyle sıcak hava, duman, gaz emiş ve tahliyesinde, havalandırma sistemlerinde +4° C + 60 ° C arası çalışma sıcaklığı gerektiren ortamlarda tercih edilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BURFLEX