Firma Adı İletişim Konum
HİZMET HİM MAKİNA VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Sinanbey Mah. 9. Metal Sok. No: 3 / İnegöl / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 714 9062
Web: www.hhm.com.tr
Salon: 2
Stant: 213D
Ürün Grupları
  • Ağaç işleme için makineler ve teknik ekipmanlar (yarı mamullerin üretimi)
  • Yardımcı işlemler için makineler ve teknik ekipmanlar (ağacın laminasyonu, işlenmesi, tutkallanması)
  • Özel işlemler için makine ve tesisler
  • Özel ürün grupları için makine ve tesisler

1994 yılında faaliyete başlayan Hizmet Him Makina ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. üretime başladığı günden itibaren kenar bantlama makineleri imalatı yapmaktadır. Firmamız, kenar bantlama makinelerinde düz ve eğri kenarları bantlamada kullanılan çeşitli fonksiyonlara sahip modeller üreterek makine sektörüne emin adımlarla ilerlemektedir. Başlangıçta masif uygulamaları yapan firmamız daha sonra sistemin değişimine ayak uydurarak papel ve PVC kenar bantlama makineleri yapmaya devam etmekte olup aynı zamanda da kenar bantlama makinalarının temizleme sistemlerini de üreterek mobilyacı esnafına hizmet etmeye çalışmaktadır.

Pervaz Makinası Ekonomik LME2500Pervaz Makinası Ekonomik LME2500
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pervaz makinası kapı ve kapı kasası sektöründe kullanılan L şeklindeki pervazların üretiminde Kullanılmaktadır. Pervaz Yapıştırma Makinası belli kalınlıklarda ve genişliklerde olan 2 adet profili (MDF parçayı) birbirine yapıştırır ve kapı kasa pervazı profiline göre gerekli olan frezeleme işlemlerinin yapılmasını sağlar. Ayrıca pervaz yapıştırma makinası isteğe göre pervaz üzerinde aşağıdaki işlemleri de gerçekleştirir. Sağ - sol yan frezeleme Üst çizgi açma Alt sıva kanalı açma Pah Kırma Makinede bütün işlemler otomatik olarak yapılır. Pervaz yapıştırma makinası zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayan ekonomik bir makinadır.

Pervaz Makinası Bombeli LMD 3520Pervaz Makinası Bombeli LMD 3520
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bombeli pervaz yapıştırma makinası Hizmet Him markası altında çıkan pervaz yapıştırma makinaları serisinin en yeni ürünüdür. Bombeli pervaz yapıştırma makinası yine kapı ve kapı kasası üretiminde kullanılan, ancak diğerlerinden farklı olarak hem düz hem de sırtı bombeli veya bıçağa göre değişik şekil alabilen pervazların üretiminde kullanılır.

Eğri Kenar Bantlama MakinasıCEB 60
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.