Neden Katılmalısınız - WoodTech Fuarı

Fuar Randevu Programı hedeflediğiniz ziyaretçi profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz kullanıcı hesabınızı aktifleştirerek ticari ziyaretçiler ile iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilir, onları standınıza davet edebilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok nitelikli ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Ortadoğu, Kuzey-Afrika ve BDT bölgelerinden zorlu vize kısıtlamalarına maruz kalmayan sektörün önemli satın almacıları ve ziyaretçileri ile kolaylıkla buluşarak, ürünlerinizi tanıtma imkanı bulacaksınız.

Sektörün tüm lider firma ve markalarının makinelerini bir araya getiren Avrasya’nın en büyük ağaç işleme makineleri fuarında, rakiplerinizin ürünlerini çalışırken görebilir, dokunabilir, kendi ürününüz ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Ağaç işleme makineleri üreticileri, distribütör ve satın almacıların heyecanla beklediği fuar, sektörün en hacimli satış noktası olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor. Marangozlar ve mobilya üreticisi firmalar tüm makineleri bir arada çalışırken görme ve kıyaslama imkanı bularak, satın alma planlarını fuar zamanına göre belirlemektedir.

Dünya markalarına ev sahipliği yapan fuarda, önde gelen üreticilerin yeni makinelerini inceleyebilir, sektörünüzdeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip edebilir. Böylece sektörde kendi konumunuzu da belirleyerek gelecek yatırımlarınızı şekillendirebilirsiniz.