Ağaç İşleme Makineleri Endüstrisinin Büyük Buluşması: WoodTech 2024

RX Tüyap organizasyonunda, Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD) ve Avrupa Ağaç İşleme Makinesi İmalatçıları Federasyonu (EUMABOIS) iş birliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen WoodTech - 37. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, 12-16 Ekim 2024 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

WoodTech Fuarı 2023: Ağaç İşleme Makineleri Sektörüne Yön Veren Atılımlar

Mobilya, inşaat, iç dekorasyon, ambalaj ve diğer birçok alanda faaliyet gösteren firmalara hizmet veren ağaç işleme makineleri sektörü, Türkiye'nin önemli sanayi kollarından biridir. Ağaç işleme makineleri sektörü 2023 yılında önemli gelişmelere ve yeniliklere sahne oldu. Bu sektörde ahşap işleme makineleri, kesici takımlar ve el aletleri alanında Türkiye’nin ve bölgenin en büyük ve uzun soluklu ihtisas fuarı olan WoodTech, bu önemli gelişmelerin yaşandığı iş platformu olarak öne çıktı.

Yüzde 30 büyüyen WoodTech Fuarı’nda 2.5 milyar TL'lik ticaret hacmine ulaşıldı

Ağaç işleme makine sektörünün Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olan WoodTech, bu yıl 98 ülkeden toplam 22.381 ziyaretçiyi ağırladı. 19-23 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 36. kez kapılarını açan fuar, 2022 yılına göre yüzde 30 oranında büyüme sağladı.  

Ağaç işleme sektörünün en büyük buluşması WoodTech Fuarı %30’luk büyüme ile kapılarını açtı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da WoodTech Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Ağaç işleme sektörünün 36. buluşmasında WoodTech Fuarı, 19 Ekim'de kapılarını açtı!

WoodTech, 36. buluşmasında %30 büyüme başarısıyla kapılarını açıyor!

RX Tüyap organizasyonunda, Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD) ve Avrupa Ağaç İşleme Makinesi İmalatçıları Federasyonu (EUMABOIS) iş birliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan 36. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19-23 Ekim 2023 tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar ve El Aletleri Fuarı WoodTech, bu yıl 10 salonda açılıyor!

Ağaç işleme makine sektörünün Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olan WoodTech, 19-23 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 36. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bu yıl 10 salonda birden düzenlenecek fuarda ağaç işleme endüstrisinin yerli ve yabancı lider isimleri yerlerini aldı.  

WoodTech, ağaç işleme sektöründe kaçırılmayacak fırsatlar sunacak!

Ağaç işleme sektörünün Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olan Woodtech, katılımcılarına; hedef pazarıyla doğrudan etkileşim kurmak, ağaç işleme teknolojilerindeki son gelişmeleri öğrenmek, bilgi alışverişinde bulunmak, markalarını güçlendirmek ve yeni iş bağlantıları kurmak için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Avrasya’nın ağaç işleme alanındaki en büyük ihtisas fuarı WoodTech, 19-23 Ekim 2023 tarihlerinde kapılarını 36. Kez açıyor!

Sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olma başarısını 36 yıldır sürdüren WoodTech Fuarı, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

36. kez kapılarını açmaya hazırlanan WoodTech Fuarı daha da güçlenerek yoluna devam ediyor!

Sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olma başarısını 36 yıldır sürdüren WoodTech Fuarı, 19-23 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

2023 yılı itibariyle Tüyap çatısı altında, ayrı tarihlerde düzenlenecek WoodTech ve İntermob’a bu yıl yabancı ziyaretçiler damgasını vurdu!

22-26 Ekim arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen WoodTech ve İntermob Fuarları’na 425 marka, 681 firma ve firma temsilciliği katıldı. Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörleri ile mobilya yan sanayi sektörünün bu önemli iki etkinliğini 60 bin kişi ziyaret etti.

Fuarlar, gördükleri bu yoğun ilgiye daha çok ürün grubu, ulusal ve uluslararası firma sayısıyla cevap verebilmek üzere 2023’ten itibaren farklı tarihlerde yine Tüyap’ta gerçekleşecek. Intermob’un tarihi 30 Eylül-3 Ekim 2023, Woodtech’in tarihi ise 19-23 Ekim 2023 olarak belirlendi.

WoodTech ve İntermob Fuarlarında 51 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

112 ülkeden, 9.482’si yabancı, 51 binin üzerinde sektör profesyoneli, 5 gün boyunca ağaç işleme makineleri ve mobilya yan sanayi endüstrisi ile WoodTech ve Intermob Fuarları’nda aynı çatı altında buluşarak, katılımcılarından tam not aldı.

Sektörlerinin en büyük buluşmaları olan İntermob ve WoodTech Fuarları 22 Ekim’de kapılarını açtı

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörleri ile mobilya yan sanayi sektörünün önemli buluşmalarından WoodTech ve İntermob Fuarları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir kez daha eş zamanlı olarak kapılarını açtı. Toplam 14 salonda gerçekleşen ve 26 Ekim’e kadar açık kalacak olan fuarlar, ilk günden ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
 

Sektörün Merakla Beklediği WoodTech ve Intermob Fuarları için Geri Sayım Başladı!

WoodTech ve Intermob fuarları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir kez daha eş zamanlı olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 22 Ekim’de kapılarını açacak olan fuarlar 26 Ekim’e kadar toplam 14 salonda gerçekleşecek.

Sağlık ürünlerinde 4 milyon dolarlık ticaret!

Pandemi nedeniyle önemi ve sorumluluğu daha da artan sağlık ve tıbbi cihaz sektörünün buluştuğu 27’nci Expomed Eurasia Fuarı, yabancı alıcı akınına uğradı. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın İstanbul’da düzenlediği fuara, 73 ülkeden 2 bine yakın uluslararası ziyaretçi gelirken, dijital iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden ise 1500’e yakın uluslararası online ziyaretçi katıldı. Fuarda 4 milyon dolara yakın ticaret gerçekleşti.

Tüyap’ın ilk yüz yüze fuarında 5 milyon dolarlık ticaret


Yeni dönemin Tüyap çatısı altında ilk yüz yüze ihtisas fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020, yurt içi ve yurt dışından yatırımcı akınına uğradı. Reed Tüyap Fuarcılık’ın, Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) iş birliği ile düzenlediği fuar, katılımcılarından tam not aldı. Pandemi şartlarında nasıl fuar düzenleneceği konusunda dünyaya örnek olan WoodTech 2020’yi yurt içi ve yurt dışından 6 bin 382 iş insanı ziyaret etti. Ziyaretçilerin büyük bölümü nitelikli yatırımcılardan oluşurken, fuara katılan firmaların yarısından fazlası fuar sırasında sipariş almanın memnuniyetini yaşadılar.

Dünya ticaret için TÜYAP’A geldi

Dünya ticaret için TÜYAP’A geldi

Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlarımızı yeniden yüz yüze gerçekleştirmeye başladık. Tüyap’ın yeni dönemde düzenlediği ilk fiziki fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020’ye yurt içinden ve yurt dışından ilgi oldukça yüksek. Fuar şimdiye kadar 50 ülkeden ziyaretçi ağırladı.  Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönergelerine uygun düzenlenen fuarlarda “Ticaret İçin Önce Sağlık” ilkesinden yola çıkılarak tüm süreçler 41 yıllık deneyimimiz ile kurgulandı. 
TÜYAP Yönetim Kurulu Üyesi ve Stratejik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Ünal Öztop, “Fuarımıza ziyaretçi olarak gelen yerli ve yabancı ilgisinden memnunuz. 50 ülkeden yabancı ziyaretçi, 11 ülkeden Tüyap davetlisi alım heyetleri şuana kadar fuarı ziyaret etti . Her dört ziyaretçiden biri yabancı… Sadece Türkiye'nin değil, yakın coğrafyanın da buluşma noktası olmayı hedefliyoruz” dedi.
 

Woodtech Fuarı 10 Ekim’de Kapılarını Açıyor


Reed Tüyap tarafından düzenlenen 33. WoodTech - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı 10 Ekim 2020 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.
REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) iş birliğiyle düzenlenen ahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği WoodTech Fuarı, her sene olduğu gibi planlandığı tarihlerde sektörün tüm paydaşlarını eksiksiz buluşturuyor olacak.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.
 

WOODTECH VE İNTERMOB FUARLARI’NA REKOR KATILIM!

Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 32. Ağaç İşleme Makinesi - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 22. İntermob - Uluslararası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, mobilya ve ahşap endüstrilerini 12-16 Ekim 2019 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da buluşturdu.

AVRASYA’NIN EN BÜYÜK AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ, MOBİLYA YAN SANAYİ ve AHŞAP ENDÜSTRİSİ FUARLARI’NA GERİ SAYIM BAŞLADI!

32 YILDIR SEKTÖRÜN GELİŞİMİNE KATKI SUNMANIN HAKLI GURUNU YAŞIYORUZ !

WOODTECH ve İNTERMOB FUARLARI, AHŞAP VE MOBİLYA SEKTÖRLERİYLE GERÇEKLEŞECEK BÜYÜK BULUŞMA İÇİN HAZIRLIKLARINA BAŞLADI!

AVRASYA’NIN EN BÜYÜK MOBİLYA YAN SANAYİ, AHŞAP ve ORMAN ENDÜSTRİSİ FUARLARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU!